Лілія Стеценко

(Ma Deva Vidiya)

(м. Київ)

Лілія вважає дивом, що на її шляху зустрілися практики, які змінили все її життя, наповнили сенсом і дбайливо ведуть, проводять по вузькому Шляху. Практики допомогли розібратися в Собі, зцілитися, багато усвідомити, і щодня відкривати Себе заново …. 

Зараз вона активно практикує, веде заняття, навчання в Києві та в Вінниці. Це практика Рейки та Глибинні Практики – сучасні тілесно-орієнтовані практики (Глибинний Дотик, Глибинна Гімнастика, Хвиля, Звук, Дихання і Вислів), Динамічні Медитації Ошо, консультативне і зцілююще Таро, таромедитації. 

З 2012 року – Майстер Рейки (Usui Shiki Ryoho), з 2013 року – Майстер Глубинних Практик (Глибинний Дотик, Глибинна Гімнастика, Хвиля та Звук) 

Глибинні практики, дозволяють залишатися усвідомленими і уважними в своєму звичайному повсякденному житті. Це нові практики роботи з тілом, увагою, диханням в статиці і в динаміці. Навіть ваша звичайна хода, розмова з людиною, миття посуду – стає практикою. 

Тіло завжди розмовляє з нами, тільки ми не завжди його вміємо чути. Наше тіло – це двері у Всесвіт, постійно відкритий вхід. Розвиток уваги до тіла дозволить дізнатися про себе набагато більше, ніж написано в книгах, сказано на сатсанг. Кожен може зчитувати всю інформацію світобудови, підключиться до вселенського інтеренету, адже все одно і ми, як частинка цілого, маємо доступ до всього. Зараз настав час згадати Хто ж Я та Що Я тут, власне, роблю.

Контактний телефон: 093-394-43-18 
http://mirreiki.blogspot.com/