Валентина Ткачук

 • Наталочко! Пишу тобі цей лист, бо не можу передати всього захвату тобою і твоїм фестивалем «Бути живим». Ти – насправді чудо, тому що зібрати під одним дахом таких спеціалістів, дати можливість повірити людям в диво (яке насправді не диво, а просто відчуття відповідальності за своє життя) – це може далеко не кожен!
  Почну спочатку. В минулому році я була лише на двох МК і, як зараз, пам’ятаю, як хотіла потрапити на усі заняття. Але в силу того, що в мене маленька донечка, тоді зробити це я не мала змоги. Восени я якось втратила фестиваль з-під контролю, а вже на 7 вирішила прийти точно! Приємною і такою бажаною несподіванкою стало те, що я отримала безкоштовне запрошення на фестиваль! Це була відповідь на бажання моєї душі і серця дізнатись те, про що розповідали майстри. Особисто з тобою, Наталочко, ми спілкувались лише по телефону, але твою енергетику і наповнене любов’ю серце я відчула навіть «на іншому кінці проводу»!!!
  Отже, п’ятниця, відкриття фестивалю! Дуже гарно, дуже по-домашньому, дуже затишно і те почуття, що ти не один в цьому світі, що живуть в нашому місті чудові люди з відкрити серцями, вмить захлиснуло мене повністю. А ті твої обійми! Такі щирі, такі відкриті… А ми ж навіть ніколи не бачились. Чесно, плакати хотілось… Дуже тобі дякую)
  Ну і перших два дні фестивалю. За те, що мій чоловік зробив мені такий подарунок і відпустив на два дні повністю і без заперечень, мені хотілось в неділю ввечері «носити його на руках». Мені вже й на 8 березня подарунків не потрібно)) Коли я поверталась додому, мені здавалось (а може не тільки мені), що над «Атлантом» було таке світло, стільки позитивної енергії, що її вистачило б на усю Вінницю. Адже кожен майстер (звичайно те, що заняття розділені на блоки, не дало можливості відвідати усіх) – це така життєрадісна, відкрита, щира, красива і добра людина і те, що ти хоч якоюсь мірою поспілкувався з ними, дає впевненість у завтрашньому дні, у світле майбутнє і відчуття справжнього щастя. Якщо дозволиш, про кожного потрошки!
  Олічка Москаленко, сама жіночність, тендітна і ніжна, але які ж вона правильні слова підбирала, описуючи стосунки у сім’ї, відносини між чоловіком і жінкою, які чіткі установи давала, щоб успішно вирішити конфлікти і довіряти один одному! Олександр Кожуховський – це втілення образу справжнього педагога, педагога за покликанням, такого, якого я б хотіла бачити в майбутньому в ролі вчителя своєї доньки. Ребьофінг!… Не знаю, що сказати, адже це не можливо описати словами. Це справді те відчуття, коли ти відриваєшся від землі, розумієш, що все не обмежується лише твоїм тілом і, навіть, розумом, а є щось вище, прекрасне, що вміє заспокоїти і підняти, підштовхнути до дії і направити! Може якось так… Назар Шуть – прекрасний тренер, відкрита і щира людина! Я в захваті)
  Другий день… Сергій Міщук! Коли я побачила цього чоловіка на відкритті фестивалю, його очі, сяйво яких засліплювало, радість, якою було переповнене його серце, відкритість і щирість, я одразу зрозуміла, що маю бути на його МК. Не пожаліла ні хвилиночки… Адже так відгукувалось у мені те, про що він говорив, так ставало добре і спокійно. Дуже енергетично сильна людина!!! Цікаво те, що на вигляд йому років 26-27, але коли він почав розповідати про себе – і в монастирях був, і в політесі вчився, і в медичному вчився, і 4 (якщо я не помиляюсь) роки практики в лікарні, і подорожі, і навчання на психолога, потім на психотерапевта… Я заплуталась) Скільки ж йому років))) Але це зовсім не важливо, адже його позитивом, я впевнена, наповнились усі присутні! Дякую! Я була на двох його МК!
  Наталя Маценко! Згадую її теж на відкритті. Жінка, яка говорила: «Я зараз в такому стані, коли мені затишно самій з собою». «Класно», – подумала я тоді! І, коли вона з’явилась, я зрозуміла, що хотіла б бути дещо схожою на неї. Розумію, що всі ми унікальні, що у кожного свій шлях, але… щось я б дуже хотіла навчитись і перейняти від цієї успішної, красивої, цілеспрямованої, впевненої у собі ЖІНКИ, МАМИ
 • 4-Х ДІТЕЙ!
  Лілейна Алайя – така маленька, але сильна в своїй практиці жінка. Можливо десь іноді трошки різковата, але однозначно спеціаліст у своїй справі. Дуже багато чула про неї, читала і давно хотіла потрапити на її МК. Дякую!
  Наталочко, ти справді народила і виховуєш своє дітище «Фестиваль Бути живим» в правильному напрямку. Я не можу навіть уявити, скільки вдячності і захоплення ти отримуєш по закінченню цієї чудової події і це справедливо. Мені дуже шкода тих людей, які йдуть дорогою свого життя і не бачать, що поряд відбуваються такі чудеса. Але це шлях кожного і судити я не маю права. Але дуже вдячна Богу за можливість бути знайомою з тобою, за можливість почути таких МАЙСТРІВ, за можливість ВІДЧУВАТИ СЕБЕ ЖИВИМ!!! Дякую і творчих успіхів!
  Продовження буде….