18-19 березня Жіночі вікові посвяти

Дорогі жінки!
Цими весняними днями, а саме 4-5 березня триває Вінницький фестиваль психологічних практик “ЖИВИ!

І цей пост, як звернення саме до ВАС.

4 БЕРЕЗНЯ о 13:00 відбудеться майстер-клас ОЛЕНИ ЧАРОДІЯ
“7 Я – Сила Роду” – майстер слов’янських традицій, парапсихолог, цілителька, спадкоємиця знахарських традицій свого роду, провідник по місцям сили, шаманка, ведуча традиційних слов’янських та авторських обрядів, експерт з езотерики телеканалу «1+1». Журналіст, блогер, письменниця (автор книг «Земля Фео», «Сказання про 16 зерен Правди», «Послання Слов’янських Богів»), майстер зцілюючих текстів і замовлянь. Засновник Школи Чародія. Майстер Живи (зцілення руками). Автор методу «Чакральна мандала-терапія» та інших трансформаційних тренінгів та методичного матеріалу до них, проводить ладування душі, допомагає людям прийти до гармонії, щастя, достатку.

А 18 і 19 березня відбудеться семінар-ініціація
«Я В ЛИКАХ БОГИНЬ». Жіночі вікові посвяти.

Ушас, Леля, Віста, Лада, Яга – 5 Богинь – 5 вікових періодів жінки.
Любі жінки, запрошую вас познайомитися зі слов’янськими Богинями, прояв яких у вашому житті відбувається, не дивлячись на те, знаєте ви про них чи ні.

Ушас – Богиня ранкової зорі відповідає життєвому періоду дівчинки до 7 років. Вона сприяє навчанню, пізнанню, підключає дівчинку до жіночих енергій її роду та до стихій.

Леля – це юнка, безтурботна, мрійлива і легка. Вона опікується дівчатками в підлітковому віці. Перебуває в енергії закоханості.

Віста – Вечірня Зоря – та, що відає, як знайти свою пару, як поводитися з чоловіком, створити сім’ю, володіє побутовою магією і силою стихій. Це дівчина, що вже готова до заміжжя.

Лада – Богиня Гармонії і Вселенської Любові, відповідає віковому етапу заміжньої жінки, здатної зачати, виносити і народити дитину. Вона знає секрети шлюбу, вміє ладити з чоловіком у сім’ї, надихати його, любити, давати лад дітям і всім навколо себе.

Яга – зріла мудра жінка – баба. До речі, це слово на санскриті означає «мудра». Вона стоїть над ситуаціями, пристрастями, залежністю від чужої думки – стоїть на п’єдесталі свого досвіду. Її інтуїція відточена багатьма ситуаціями. І вона вірить собі. Вона передає свою мудрість молодшим жінкам через ініціації. Її шанують, до неї прислухаються. Вона чує Богів і передає в явний світ інформацію з Вишнього світу.

З цими богинями ми будемо поєднуватися, слухати їхні послання, які допоможуть зрозуміти себе:
– будемо зцілювати свою дівчинку, юнку, свою внутрішню матір і дружину;
– прокладемо міст до своєї глибинної жіночої мудрості, поєднавшись з Ягою, і сформуємо гармонійний образ своєї зрілості.

Поєднання з Богинями буде проходити обрядово і символізуватиме жіночі вікові посвяти, які у давнину обов’язково проводилися і допомагали дівчинці, дівчині жінці гармонійно перейти з одного стану у інший, ніде не застряти.

Ці обряди допоможуть вам згармонізувати всі свої вікові періоди, доростити частинки душі, які були заблоковані в певному віці і досягнути цілісності, духовної і соціальної зрілості, розкрити свій жіночий потенціал, створити гармонійну пару, сім’ю, розкритися як щаслива жінка.

З собою взяти 5 предметів, які для вас будуть символами 5 Богинь. А також новий одяг – плаття, футболку, блузу тощо. Це символ нового життя, яке ви надягнете на себе. Одяг будемо заговорювати на щастя, любов, успіхи, розквіт.

У кожній групі по 6 учасниць, будемо працювати і в приміщенні, і у лісі…
Тривалість 5-6 годин, організаційний внесок 400грн

Буду організатором та учасницею))
Довідки за телефонами: 098-97-52-206, 093-42-89-695

#17ЖИВИ2017