Осінній 20-ий фестиваль “Живи”

    За 10 років існування фестивалю – життя подарувало мені та учасникам знайомства з дивовижними майстрами, провідниками важливих знань та практик, які самовіданно допомагають людям зустрітись із самими собою, знайти сили зроби в житті вибір бути щасливими!

   Але є надзвичайно особливі майстри, з якими учасники зустрічаються вже впродовж 10 років, які розуміють і підтримують місію фестивалю, люблять та поважають простір, який ми створюємо разом і тому ми вирішили зробити несподіваний, цікавий та корисний подарунок, в знак нашої глибокої поваги до їхньої праці.
    Це відеоролик “ІСТОРІЯ ПРО МЕНЕ”.
    ЛЮДМИЛА ОСІПОВА проявила свою творчість та комунікативні здібності і ось результат нашого спільного задуму!

З кожним днем все ближче! Осінній 20-ий Вінницький фестиваль психологічних практик "Живи".За 10 років існування фестивалю – життя подарувало мені та учасникам знайомства з дивовижними майстрами, провідниками важливих знань та практик, які самовіданно допомагають людям зустрітись із самими собою, знайти сили зроби в житті вибір бути щасливими!Але є надзвичайно особливі майстри, з якими учасники зустрічаються вже впродовж 10 років, які розуміють і підтримують місію фестивалю, люблять та поважають простір, який ми створюємо разом і тому ми вирішили зробити несподіваний, цікавий та корисний подарунок, в знак нашої глибокої поваги до їхньої праці.Це відеоролик "ІСТОРІЯ ПРО МЕНЕ".Ludmila Osipova проявила свою творчість та комунікативні здібності і ось результат нашого спільного задуму!Знайомтесь:НАЗАР ШУТЬЗ 2004 року являється сертифікованим тренером IBF.Татьяна ЖуковаЯвляється сертифікованим тренером IBF і координатором Міжнародної Асоціації Дихання у місті Вінниця.Духовно-тілесними, оздоровчими практиками почали займатися в різний час. Таня почала практикувати «Хатху йогу», «Рейкі», оздоровче голодування, різні види масажу в 1995 році. Назар тими ж практиками почав займатися в 1998 році, за винятком оздоровчої практики «Рейкі», яку почав освоювати в 2010 році.В 2004 році Назар і Тетяна, пройшовши навчання у представників Міжнародної Асоціації Дихання IBF та отримавши відповідні сертифікати, почали проводити семінари – тренінги по «Ребефінгу-І», «Ребефінгу-ІІ», «Тантричному диханні любові» І-ІІІ ступенів.З 2004 року працюють та навчають роботі маятником по методу Немі Неф (Австралія).З 2005 року Назар і Тетяна проводять підготовку майбутніх мам до природних пологів, а також проводять заняття з «Бейбі–йоги», динамічної гамнастики для немовлят, плавання з перших днів життя (як метод допомоги дітям з вродженими вадами розвитку).З 2008 року практикують проведення «Вісцеральної хіропрактики», вплив руками на органи черевної порожнини.На сьогоднішній день, сімейна пара, більшу частину свого часу проводить в містах України, Росії, Польщі, проводячи семінари–-тренінги по «Ребефінгу», «Тантричному диханню любові». Решту часу присвячують саморозвитку, трьом дітям, рідним та близьким людям.#20ЖИВИ2018

Опубліковано Наталею Демчук Четвер, 6 вересня 2018 р.

Знайомтесь:
НАЗАР ШУТЬ
З 2004 року являється сертифікованим тренером IBF.

ТЕТЯНА ЖУКОВА
Являється сертифікованим тренером IBF і координатором Міжнародної Асоціації Дихання у місті Вінниця.

   Духовно-тілесними, оздоровчими практиками почали займатися в різний час. Таня почала практикувати «Хатху йогу», «Рейкі», оздоровче голодування, різні види масажу в 1995 році. Назар тими ж практиками почав займатися в 1998 році, за винятком оздоровчої практики «Рейкі», яку почав освоювати в 2010 році.

   В 2004 році Назар і Тетяна, пройшовши навчання у представників Міжнародної Асоціації Дихання IBF та отримавши відповідні сертифікати, почали проводити семінари – тренінги по «Ребефінгу-І», «Ребефінгу-ІІ», «Тантричному диханні любові» І-ІІІ ступенів.

   З 2004 року працюють та навчають роботі маятником по методу Немі Неф (Австралія).

   З 2005 року Назар і Тетяна проводять підготовку майбутніх мам до природних пологів, а також проводять заняття з «Бейбі–йоги», динамічної гамнастики для немовлят, плавання з перших днів життя (як метод допомоги дітям з вродженими вадами розвитку).

   З 2008 року практикують проведення «Вісцеральної хіропрактики», вплив руками на органи черевної порожнини.

   На сьогоднішній день, сімейна пара, більшу частину свого часу проводить в містах України, Росії, Польщі, проводячи семінари–-тренінги по «Ребефінгу», «Тантричному диханню любові».

   Решту часу присвячують саморозвитку, трьом дітям, рідним та близьким людям.

#20ЖИВИ2018