«Ребефінг. Дихальна практика»

25 лютого о 16:00
Тетяна Жукова та Назар Шуть
Майстер-клас «Ребефінг. Дихальна практика».

Ребефінг – метод «зв’язаного і вільного дихання», розроблений на базі східних технік дихання, являє собою природній метод самодопомоги для вирішення особистих проблем, що накопились всередині нас за життя. Завдяки ефективній терапії проблеми застарілих негативних емоцій, спогадів та систем переконань вирішуються м’яко і швидко.

Ребефінг (від англ. rebirthing – повторне народження) – наука про те, як дихати енергією так саме як повітрям. Ребефінг був офіційно признаний як високоефективна психотерапевтична і загальнооздоровча технологія у 1974 році. Автор методики – Леонард Орр.

«Ребефінг – спосіб вивільнення почуттів та емоцій. Його перевага полягає в тому, що робота проходить на рівні глибинних пластів психіки, далеко за межами логічного мислення. В результаті зв’зного і вільного дихання людина пропрацьовує проблеми, коріння яких походить із далекого минулого, і відпускає їх від себе на завжди».
Луїза Л. Хей. Сила всередині нас.

Позитивний результат цього методу очевидний – повне зцілення від емоційних проблем, які, в більшості випадків, являються причиною фізичних захворювань. Правильна практика цієї техніки дає універсальну і що саме головне, тотальну цілющу дію на всю вашу сутність.
Олексій Корнеев. Цілюще дихання.

«Ребефінг – методика, направлена на очищення свідомості людини. Ви пересвідчитись на власному досвіді, що кожний вірно проведений сеанс робить вас здоровішим, а життя – кращим».
Геннадій Малахов. Створення власної системи оздоровлення.

Кожна людина опанувавши метод дихання «Ребефінг» зможете:
успішно долати стресові ситуації;
розвивати свої творчі здібності;
позбавитись від забутих образ дитинства, які несвідомо заважають жити сьогодні;
зміцнити відчуття власної гідності і покращити ваші взаємовідносини у суспільстві;
досягнути стану глибокої релаксації і емоційної свободи;
досягнути просвітлених станів свідомості, шляхом дихання;
покращити стан свого здоров’я та самопочуття;
навчитись краще володіти своїм тілом.

До зустрічі!

#17ЖИВИ2017