23.03 Свято нашого Роду– Великдень

Моя велика мрія і радість!
Нарешті СПРАВЖНЄ СВЯТО з нашими рідними енергіями!

Друзі-вінничани, запрошуємо вас на величне Свято нашого Роду – Великдень, яке ми відмітимо 23 березня старовинним обрядом вшанування Сонця-Дажбога.

За прадавньою традицією Великдень співпадає з Весняним рівноденням, коли день стає більшим за ніч, і символізує перемогу Світла над Темрявою, Тепла над Холодом, Весни над Зимою. Витоки цього Свята сягають глибини тисячоліть.
Природа в цей час починає оживати-воскресати після зимового сну, скресають ріки, повертаються птахи з Вирію, дні стають довшими, а Сонце – теплішим. І разом із лелеками прибувають до нас Душі Предків, аби втілитись у новонароджених нащадках нашого Роду. І то дійсно Великий День для Українців.
Святкуючи Великдень, ми вшановуємо силу Життя, силу плодючості та буяння, що дарує нам Весняне Сонце, наше Сонце-Ярило. Символами пробуджувальної молодої сили Ярого Сонця є Великодні Бабки разом із писанками та крашанками – символами народженого Життя, адже знаємо ми, що Світ зродився з Яйця.

Під час весняного рівнодення відбувається балансування внутрішнього і зовнішнього, духовного і матеріального, чоловічого і жіночого, адже день дорівнює ночі.
У День весняного рівнодення починається Новий рік у багатьох народів: у слов’ян, в Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані…
Ось чому в ці дні сприятливо закладати образи майбутнього у своє життя – ставити наміри, цілі, планувати. Все це буде ефективно втілюватися у життя. Це і будемо робити під час нашого святкового обряду.

Обряд проведе Олена Чародія – майстер слов’янських традицій, відунка, що відтворює прадавні обряди рідної віри.

Місце зустрічі: вхід у Лісопарк, там, де дитячий майданчик о 10:00
Що мати із собою – пані Олена напише в коментарях.
Участь за бажанням та покликом серця! Можна з дітьми!
Вхід благодійний!

Організатор Наталя Демчук 098-97-52-206, 093-42-89-695