26.02 Казкотерапія

26 лютого о 11:00

Майстер-клас на тему: «
. Послання із підсвідомості» з Світланою Гаврилюк

Казкотерапія – напрямок, який сформувався на перетині психології, педагогіки і мистецтва та має на меті гармонізацію психічного і фізичного стану дітей та дорослих.

Крім народних і авторських казок, в яких представлена величезна безліч прикладів перемоги головним героєм свого страху та інших негативних емоцій, сьогодні батькам пропонуються і психокорекційні казки, які спеціально створюються психологами з метою не тільки корекції психічного та емоційного стану дитини, а й оволодіння їм новими, альтернативними моделями поведінки.
При роботі з казковим матеріалом самим головне – створити ситуацію, завдяки якій дитина зможе задуматися над своєю поведінкою, своїми почуттями і цінностями, сенсом життя взагалі. Це не просте завдання, але, на думку провідного казкотерапевта Т.Зінкевіч-Євстигнєєва, є надзвичайно важливим для формування «Я-концепції» дитини. В результаті пошуку справжнього змісту запропонованої історії казковий урок може перейти в реальні умови життя і направити дитину на усвідомлення тих подій, які час від часу відбуваються з ним.

Як зрозуміти свої підсвідомі невдалі програми та сформувати свій успішний життєвий сценарій?

Як втілити свою казку у життя?

Як жити у казці і де знайти чарівні ресурси?

Ці питання та багато інших ми зможемо розкрити за допомогою практичних технік з арт-терапії та казкотерапії на майстер-класі.

Тренер – Світлана Гаврилюк, практичний психолог, арт-терапевт, член Всеукраїнської громадської асоціації «Арт-терапевтичної асоціації», ведуча терапевтичних і навчальних тренінгових програм з арт-терапії та казкотерапії; щаслива жінка і мама 10-річного сина, справжнього джентльмена.

#17ЖИВИ2017